Tüyap FOODİST Gıda Fuarındaydık

Food Sektör Dergisi ve Akademik Gıda Dergileri 8-11Aralık 2011 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen TÜYAP FOODİST Gıda Fuarına katıldı. 11 yıldır yayınlanan ve Türkiye’de en fazla fuara katılan dergi özelliğini koruyan FOOD SEKTÖR “5. İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri Fuarı”na kendi standı ile katıldı.

 

 Önümüzdeki sayımız 12. yılımızın ilk sayısı ve yurtdışı özel ilavelerimiz olacak diyen Food Sektör Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Şakir Sarıçay; “Yurt içinde yılda yaklaşık 15 fuara katılıyoruz. Zaman zaman da İngilizce ve Arapça hazırladığımız ilaveler ile Avrupa’da ve Ortadoğu’da fuarlara katılıyoruz. 2012’nin ilk beş ayında 4 yurtdışı fuarına katılacağız.

 

 Bundan sonraki ilk sayımız 2012’nin ve 12. yılımızın ilk sayısı olacak. Bu çok özel sayımız dolu dolu sizlere ulaşacak. Bu özel sayı ile yine birçok fuara katılacağız. Hazırlayacağımız özel ilaveler ile yurtdışındaki fuarlara iştirak edeceğiz.

İlk olarak İtalya Rimini’de düzenlenecek 33. Uluslararası Dondurma, Unlu Mamuller ve Ekmekçilik Fuarına (Sigep) katılacağız. Ardından 25-28 Şubat’ta yine İtalya Rimini’deki  Dondurulmuş Gıdalar Fuarında (Sapore) olacağız.

19-22 Şubat 2012 tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek Dubai Gıda Fuarına (Gulfood) özel ilave hazırlayacağız. Bu özel ilavemizde yer almak için geç kalmamanızı tavsiye ederim.

Ayrıca 16-18 Mayıs 2012’de Azerbaycan’da düzenlenecek Gıda Endüstrisi fuarına da özel ilave hazırlayacağız. Bu bölgelere açılmak isteyen firmalarımız bu ilavelerde haber ve reklam olarak yer alabilirler.

 

Türkiye’de düzenlenen hemen hemen tüm Gıda Fuarlarına kendi standımız ile katılıyoruz. Bir ülke ekonomisinin gelişmesinde fuarların önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra da fuar katılımlarımız hem yurt içinde, hem de yurtdışında devam edecektir.”dedi.

  • SİDAS MEDYA AJANS TANITIM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ
  • Fezvipaşa Bulvarı Çelik İş Merkezi Kat:3 D:302 Çankaya - İZMİR

  • +90 232 441 60 01
  • +90 232 441 61 06