Ekosektör Gazetesi’nin yeni sayısı yayınlandı

Sidas Medya tarafından aylık olarak yayınlanan Ekosektör Gazetesinin yeni sayısı yayınlandı. Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan Ekonomi ve Politika Gazetesi Ekosektör  tabloid boy (25cm x 35 cm)  basılarak okuyucularına ulaşıyor.

Ekosektör Gazetesi okuyucularına Food Sektör, Seyahat ve Otel İşletmeciliği, Akademik Gıda Dergileri ile birlikte ulaşırken aynı zamanda resmi ve özel kurumlara da posta ile gönderiliyor. Gazete ayrıca Sidas Medya yayınlarının katıldığı fuarlarda hem katılımcılara hem de ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Ekosektör Gazetesi işlediği konular ve alanında tanınmış yazarları ile gündemi belirlemeye devam ediyor. Hem ekonomi alanında hem de güncel konulardaki araştırmaları ile adından söz ettiriyor. İzmir merkezli olarak yayınlanmaya devam eden Ekosektör Gazetesi 2012’de de her ay okuyucuları ile buluşmaya devam edecek.

Her ay düzenli olarak yayınlanan gazetenin seviyeli Ekonomi Gazeteciliğinden taviz vermeyeceğini belirten Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Şakir Sarıçay; “Sektörel yayıncılık ile başladığımız yayıncılığımıza yıllar önce Ekosektör Gazetemizi de ekledik. Güncel ekonomi konularını işlediğimiz gazetemiz ile iş adamlarına gelecek için ufuk açıyoruz. Okuyucularımız genel ekonomik verilerinin yanında ekonomik analiz ve değerlendirmeler ile de kendilerine ve işlerine yön veriyorlar. Ekosektör Gazetemiz güncel siyasetin dışında sadece ekonomi haberleri vermektedir. Ekonomik politik haberlerimiz ile de okuyucularımıza ulaşıyoruz.”dedi.

Ekosektör Gazetesi Sidas Medya’nın katıldığı tüm sektörel fuarlarda da ücretsiz olarak dağıtılıyor.

  • SİDAS MEDYA AJANS TANITIM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ
  • Fezvipaşa Bulvarı Çelik İş Merkezi Kat:3 D:302 Çankaya - İZMİR

  • +90 232 441 60 01
  • +90 232 441 61 06