İtalya’da Türkiye’yi Food Sektör Temsil Etti

Sidas Medya tarafından 12 yıldır yayınlanan ve profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan Food Sektör Dergisi 21-25 Ocak 2012 tarihlerinde İtalya’nın Rimini Şehrinde düzenlenen “33. Dondurma, pasta ve Ekmek Yapımı Fuarı”na kendi standı ile katıldı.

 

 Bu yıl otuzüçüncüsü gerçekleştirilen fuara Food Sektör Dergisi sekizinci defa katılıyor.  Fuarı 100 binin üzerinde kişi ziyaret etti. Türkiye’den sadece Sidas Medya Limited Şirketi yayınlarından Food Sektör ve Sevel Dondurma Makinaları katıldı. Türkiye’den de ciddi miktarda ziyaretçi alan SİGEP Fuarı alanında dünyanın önde gelen fuarları arasında bulunuyor. Çok çeşitli dondurma ve çikolataların sergilendiği fuarda ziyaretçilere tadım da yaptırılıyor.

 

 Son yıllarda uluslararası fuarlara büyük önem verdiklerini belirten Food Sektör Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Şakir Sarıçay “Uzun yıllardır gıda yayıncılığı yapıyoruz. Türkiye’deki başarılarımızı yurtdışında da tekrarlamak istiyoruz. Yayınladığımız dergiler, kitaplar ve düzenlediğimiz sempozyumlar ile hem ülkemizde hem de yurtdışında adımızdan söz ettiriyoruz. “SİGEP 2012” fuarında Türkiye’yi temsil etmemiz ülkemiz adına gurur verici bir faaliyet. Bu yıl 15-17 Mayıs 2012 tarihlerinde Azerbaycan’da düzenlenecek “World Food”  fuarına özel Rusça ve İngilizce ilave hazırlayıp kendi standımızdan katılımcı ve ziyaretçilere dağıtacağız. Ülkemizi yurtdışında önümüzdeki dönemde de başarıyla temsil etmeye devam edeceğiz.”dedi.

 

Türkiye’de gıda, perakende sektörüne yönelik yayın yapan “Food Sektör Dergisi” ile birlikte Sidas Medya Ltd. Şti aynı zamanda “Akademik Gıda” ve “Seyahat ve Otel İşletmeciliği” Dergilerini de yayınlıyor.

  • SİDAS MEDYA AJANS TANITIM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ
  • Fezvipaşa Bulvarı Çelik İş Merkezi Kat:3 D:302 Çankaya - İZMİR

  • +90 232 441 60 01
  • +90 232 441 61 06