Food Sektör Azerbaycan Gıda Fuarına Katıldı

Profesyonel bir ekip tarafından 12  yıldır İzmir merkezli olarak yayınlanan FOOD SEKTÖR Dergisi 15-17 Mayıs 2012 tarihlerinde Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de  düzenlenen “18. Azerbaycan Gıda Fuarı”na  kendi standı ile katıldı. Bu yıl onsekizincisi gerçekleştirilen fuara Türkiye’den yirmiye yakın firma katıldı.  Türkiye’den Sidas Medya Limited Şirketi yayınlarından Food Sektör Dergisi Azerice, Rusça ve İngilizce olarak hazırladığı  Turkish Exports” ilavesi ile katıldı. Büyük ilgi gören ilave katılımcı ve ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtıldı.

 

Son yıllarda uluslararası fuarlara büyük önem verdiklerini belirten Food Sektör Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Şakir Sarıçay “Uzun yıllardır gıda yayıncılığı yapıyoruz. Türkiye’deki başarılarımızı yurtdışında da tekrarlamak istiyoruz. Yayınladığımız dergiler, kitaplar ve düzenlediğimiz sempozyumlar ile hem ülkemizde hem de yurtdışında adımızdan söz ettiriyoruz. Azerbaycan Gıda fuarına katılmamız bizim ve ülkemiz adına büyük gurur verici bir olay. Ülkemizi önümüzdeki dönemde başarıyla temsil etmeye devam edeceğiz.”dedi.

 

Sidas Medya Türkiye’de gıda, perakende sektörüne yönelik yayın yapan “Food Sektör Dergisi” ile birlikte Sidas Medya Ltd. Şti aynı zamanda “Akademik Gıda” ve “Seyahat ve Otel İşletmeciliği” Dergilerini de  yayınlıyor.
  • SİDAS MEDYA AJANS TANITIM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ
  • Fezvipaşa Bulvarı Çelik İş Merkezi Kat:3 D:302 Çankaya - İZMİR

  • +90 232 441 60 01
  • +90 232 441 61 06