Food Sektör Moskova Gıda Fuarına Rusça ilave ile katıldı

Profesyonel bir ekip tarafından 12  yıldır İzmir merkezli olarak yayınlanan FOOD SEKTÖR Dergisi 17-20 Eylül 2012 tarihlerinde Moskova’da düzenlenen “World Food Moscow 2012” Fuarı”na  kendi standı ile katıldı. Bu yıl fuara Türkiye’den elliye yakın firma katıldı.  Türkiye’den Sidas Medya Limited Şirketi yayınlarından Food Sektör Dergisi Rusça ve İngilizce olarak hazırladığı  Turkish Exports” ilavesi ile katıldı. Büyük ilgi gören ilave katılımcı ve ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtıldı.

 

Türkiye’den Narenciye ve Tahıl Tanıtım Grubları’nın yanında Çaykur, Dimes, Ülker, Aytaç gibi firmalar da fuara katılarak hem Türkiye’nin tanıtımını yaptılar, hem de ticari bağlantılar gerçekleştirdiler. Fuara Rusya Federasyonu  firmalarıınn yanısıra Türki Cumhuriyetler, Balkan Ülkeleri, Ukrayna, İran, Çin’den ve tüm dünyadan katılımcı ve ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.

 

Son yıllarda uluslararası fuarlara büyük önem verdiklerini belirten Food Sektör Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Şakir Sarıçay “Uzun yıllardır gıda yayıncılığı yapıyoruz. Türkiye’deki başarılarımızı yurtdışında da tekrarlamak istiyoruz. Yayınladığımız dergiler, kitaplar ve düzenlediğimiz sempozyumlar ile hem ülkemizde hem de yurtdışında adımızdan söz ettiriyoruz. Moskova Gıda fuarına katılmamız bizim ve ülkemiz adına büyük gurur verici bir olay. Ülkemizi önümüzdeki dönemde başarıyla temsil etmeye devam edeceğiz.”dedi.

 

Sidas Medya Türkiye’de gıda, perakende sektörüne yönelik yayın yapan “Food Sektör Dergisi” ile birlikte aynı zamanda “Akademik Gıda” ve “Seyahat ve Otel İşletmeciliği” Dergilerini  ve Ekosektör Gazetesini de  yayınlıyor.

  • SİDAS MEDYA AJANS TANITIM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ
  • Fezvipaşa Bulvarı Çelik İş Merkezi Kat:3 D:302 Çankaya - İZMİR

  • +90 232 441 60 01
  • +90 232 441 61 06