İtalya’da Türkiye’yi Sidas Tanıtım temsil etti

Sidas Medya tarafından 13 yıldır yayınlanan ve profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan Food Sektör Dergisi 19-23 Ocak 2013 tarihlerinde İtalya’nın Rimini Şehrinde düzenlenen SIGEP 2013 “34. Dondurma, Pasta, Çikolata ve Ekmek Yapımı Fuarı”na kendi standı ile katıldı.

 

 Bu yıl otuzdördüncüsü gerçekleştirilen fuara Sidas Medya Tanıtım yayınlarından  Food Sektör Dergisi dokuzuncu defa katılıyor.  Fuarı 100 binin üzerinde kişi ziyaret etti. Türkiye’den Sidas Medya Tanıtım Limited Şirketi yayınlarından Food Sektör ile birlikte üç firma katıldı. Türkiye’den de ciddi miktarda ziyaretçi alan SİGEP Fuarı alanında dünyanın önde gelen dondurma ve çikolata fuarları arasında bulunuyor. Çok çeşitli dondurma ve çikolataların sergilendiği fuarda ziyaretçilere tadım da yaptırıldı.

 

 Son yıllarda uluslararası fuarlara büyük önem verdiklerini belirten Food Sektör Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Şakir Sarıçay “Uzun yıllardır gıda yayıncılığı yapıyoruz. Türkiye’deki başarılarımızı yurtdışında da tekrarlıyoruz. Yayınladığımız dergiler, kitaplar ve düzenlediğimiz sempozyumlar ile hem ülkemizde hem de yurtdışında adımızdan söz ettiriyoruz.  İtalya “SİGEP 2013” fuarında Türkiye’yi temsil etmemiz ülkemiz adına gurur verici bir faaliyet. Bu yıl 22-24 Mayıs 2013 tarihlerinde Azerbaycan’da düzenlenecek “World Food Azerbaycan”  fuarına özel Azerice ve İngilizce ilave hazırlayıp kendi standımızdan katılımcı ve ziyaretçilere dağıtacağız. 16-19 Eylül 2013 tarihlerinde Moskova’da düzenlenecek “World Food Moscow 2013” fuarına da Rusça ve İngilizce ilave hazırlıklarımız devam ediyor. Ülkemizi yurtdışında önümüzdeki dönemde de başarıyla temsil etmeye devam edeceğiz.”dedi.

 

Türkiye’de gıda, perakende sektörüne yönelik yayın yapan “Food Sektör Dergisi” ile birlikte Sidas Medya Tanıtım Ltd. Şti aynı zamanda “Akademik Gıda” ve “Seyahat ve Otel İşletmeciliği” Dergilerini de yayınlıyor.

  • SİDAS MEDYA AJANS TANITIM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ
  • Fezvipaşa Bulvarı Çelik İş Merkezi Kat:3 D:302 Çankaya - İZMİR

  • +90 232 441 60 01
  • +90 232 441 61 06