“Otel İşletmelerinde Yenilik Yönetimi” kitabı yayınlandı

Kitap yayıncılığı konusunda uzmanlaşan Sidas Yayıncılık şimdi de editörlüğünü Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Öğretim Üyeleri Yrd. Doç. Dr. Muammer Mesci ve Yrd. Doç. Dr. Öznur Bozkurt’un yaptığı “Otel İşletmelerinde Yenilik Yönetimi”  kitabını yayınladı.

Türkiye’de bu alanda ilk defa yayınlanan kitap ciddi bir boşluğu dolduracak. Kitap Otel İşletmeleri ve Üniversitelerin Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümleri için başucu kitabı niteliğinde bulunuyor.
 Kitapta; Otel İşletmelerinde Yeniliğin Önemi, Otel İşletmelerinde Yenilik Modelleri, Otel İşletmelerinde Yeniliği Destekleyen Modern Yaklaşımlar, Otel İşletmelerinde Yenilik Yönetimine Etki Eden Unsurlar, Otel İşletmelerinde Yenilik Stratejileri, Otel İşletmelerinde Yenilikçilik Performansı, Otel İşletmelerinde Finansal Yenilik, Otel İşletmelerinde Yenilik Kültürü, Otel İşletmelerinde Yeniliğin Görünmeyen Yüzü, Otel İşletmelerinde Yenilik Uygulamaları başlıklı konular teferruatı ile anlatılıyor.
 
Yenilik yönetimi hem tüketiciler hem de işletmeler için oldukça önem taşıyan bir kavramdır diyen kitap editörleri; “Bu çalışmanın yapılmasındaki temel amaç, yenilik kavramını, önemini, türlerini ve yeniliğin işletmeye ve müşteriye olan katkılarını açıklamaktır. Ayrıca otel işletmelerinin neden yeniliğe ihtiyacı olduğunu irdelemektir. Bu kapsamda otel işletmelerinde yenilik uygulamalarına yer verilmiş ve bu uygulamaların otellere sağladığı katkılar incelemiştir. Bu kitabın hedef kitlesi, turizm alanında lisans ve lisansüstü düzeyde eğitim alan öğrenciler, eğitim kurumlarında görev yapan akademisyenler, turizm sektöründe faaliyet gösteren otel işletmelerindeki profesyonellerdir.”şeklinde konuştular.
 
Kitaba aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.
                                                                                                                                                             
216 sayfadan oluşan kitap 20 TL den satışa çıktı.
Sipariş için; sidasmedya@gmail.com veya 023 441 60 01 den temin edilebilir
  • SİDAS MEDYA AJANS TANITIM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ
  • Fezvipaşa Bulvarı Çelik İş Merkezi Kat:3 D:302 Çankaya - İZMİR

  • +90 232 441 60 01
  • +90 232 441 61 06