Food Sektör 14. Yılında

Food Sektör Dergisi 14. Yılında gıda sektörünün nabzını tutmaya devam ediyor. Sektörel yayıncılık konusunda 14 yıldır profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan FOOD SEKTÖR Dergisinin yeni sayısı yayınlandı.

Sidas Medya tarafından yayınlanan Food Sektör Dergisi Gıda firmaları, marketler, gıda toptancıları, restaurantlar, oteller ve pek çok gıda teknolojisi üreten firmaya ulaşıyor. Genel Yayın Yönetmenliğini Gazeteci Şakir Sarıçay’ın yaptığı dergi alanında ciddi bir boşluğu dolduruyor. 14. yılının ilk sayısı yayınlanan dergi yine dolu dolu hazırlandı. Bu sayıda  Kahve dosyası ile okuyucusunun karşısına çıkan dergi 19-22 Şubat 2014 tarihlerinde Antalya Anfaş Food Product Fuarındaki standında fuar katılımcı ve ziyaretçilerine dağıtılacak.

Türkiye’de düzenlenen tüm gıda fuarları ve organizasyonlarına katılan Food Sektör Dergisi alanında öncü olma özelliğini koruyor. Dergi son yıllarda yurt dışında da İtalya, Rusya, Azerbaycan, KKTC, Suriye gibi ülkelerde fuarlara katılarak farklı yabancı dillerde ilaveler hazırlıyor.

Yayıncı kuruluş Sidas Medya aynı zamanda Akademik Gıda Dergisi ile Seyahat ve Otel İşletmeciliği dergilerini ve Ekosektör Gazetesini de yayınlıyor. Firma yayınladığı gıda kitapları konusunda da adından söz ettiriyor. Food Sektör Dergisi aynı zamanda İzmir merkezli tek gıda dergisi olma özelliğini koruyor
  • SİDAS MEDYA AJANS TANITIM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ
  • Fezvipaşa Bulvarı Çelik İş Merkezi Kat:3 D:302 Çankaya - İZMİR

  • +90 232 441 60 01
  • +90 232 441 61 06