“Yabancı Otlarla Mücadele” Kitabı Piyasada

“Yabancı Otlarla Mücadele” kitabı yayınlandı. Yüzüncü Yıl  Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü Öğretim Üyeleri Prof Dr. Işık Tepe tarafından yazılan “Yabancı Otlarla Mücadele” kitabı Sidas Yayıncılık tarafından yayınlandı. Kitap bu alanda çalışanlar ve üniversitelerin ilgili bölümleri için ciddi bir kaynak niteliği taşıyor.

 

Kitapta; Tahıllarda Yabancı Otlar Ve Mücadeleleri, Endüstri Bitkilerinde Yabancı Otlar Ve Mücadeleleri, Yemeklik Baklagillerde Yabancı Otlar Ve Mücadeleleri, Sebzelerde Yabancı Otlar Ve Mücadeleleri, Meyve Bahçelerinde Yabancı Otlar Ve Mücadeleleri, Çayır, Mera Ve Yem Bitkilerinde Yabancı Otlar Ve Mücadeleleri, Yem Bitkileri, Süs Bitkilerinde Yabancı Otlar Ve Mücadeleleri, Çim Alanlarında Yabancı Otlar Ve Mücadeleleri, Orman Alanlarında Yabancı Otlar Ve Mücadeleleri, Su Yabancı Otları Ve Mücadeleleri, Tarım Dışı Ve Boş Alanlarda Yabancı Otlar Ve Mücadeleleri gibi çeşitli konularda teferruatlı, aydınlatıcı konulara yer veriliyor. Kitap alanında  büyük bir boşluğu dolduruyor.

 

Ülkemizde tarım sektöründeki boşluğu dolduracak kitap aynı zamanda ders kitabı olarak da Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okutulacak.

 

 Sidas Yayıncılık Ltd. Şti. tarafından yayınlanan kitap, 304 sayfadan oluşuyor.

Kitap 20 TL den satışa çıktı.

 Kitabı 0 232 483 31 92 nolu telefondan yadasidasmedya@gmail.com  dan isteyebilirsiniz.  

  • SİDAS MEDYA AJANS TANITIM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ
  • Fezvipaşa Bulvarı Çelik İş Merkezi Kat:3 D:302 Çankaya - İZMİR

  • +90 232 441 60 01
  • +90 232 441 61 06